آموزش وردپرس
خانه / سئو / وضعیت سئو و بهینه سازی سایت در ایران

وضعیت سئو و بهینه سازی سایت در ایران

سئو و بهینه سازی سایت
سئو و بهینه سازی سایت

اصولا زمانی که در ایران تابستون میاد، همه چیز های خوب و بد با هم میان. ولی اصولا گند یکسری مطالب در میاد (:))) ! قشر اعظم فعالین اینترنتی در ایران جوانان و نوجوانان هستند. خوب این خیلی خوبه ولی اونجایی این مساله بد می شه که هر کسی این حق رو به خودش می ده توی کاری که تخصصی هست نظر تخصصی بده. حالا نظر تخصصی طرف می ده دیگه کاریش نمی شه کرد ولی دیگه کسب و کارت رو بر مبنای یک کار تخصصی نگذار و افکار غلط رو گسترش نده دیگه !!الان این حکایت سئو و طراحی وب توی ایران شده.

وضعیت سئو و بهینه سازی سایت در ایران

فرض بگیرید یک فردی با خوندن مقاله های سئو که معتبر هم نیستن به این نتیجه می رسه که سئو کار شده! نمونش رو من توی VBIran می بینم. طرف حاضره پول بده امتیاز سئوش رو ببرن بالا! اینکه کی این ذهنیت رو در این فرد ایجاد کرده که اون سایت هایی که امتیاز سئو میدن معتبره واقعا مسئوله! طرف خودکشی می کنه برای رنک GTMetrix  !! چندین بار گفتم. سرعت، کدهای صحیح یکی از چندصد فاکتور موجود در سئو هست!!!

شما بیا تگ h1 رو صحیح بکار ببر. سرعت لود سایت رو ببر بالا. کدهای صحیح داشته باش. این خوبه! خیلی هم خوبه! اما محتوا شما نتیجه نهایی رو برای شما رقم می زنه! شما وقتی یک استراتژی محتوا نداری، ساختار سایتت متناسب با موضوع سایتت نیست، برچسب رو به جای کلمه کلیدی استفاده می کنی ! به هیچ جایی نمی شه رسید.

توی انجمن پرشین تولز تا دلتون بخواد تاپیک داریم در مورد سئو وردپرس! فرد چی کار می کنه یک افزونه سئو نصب می کنه قالب رو تگ هاش رو درست می کنه . تمام شد و رفت.این یعنی جا افتاده که سئو تغییر قالب هست حالا بعضی ها هم می گن مطالب تاثیر داره اون در وهله دومه یا اون مراحل نهایی هست حالا هم نشد نشد هر چی محتوا بگذاری اگر بهینه سازی قالب باشه همه چی خوب می شه !! حالا بیا ثابت کن که این طوری نیست !

تمام اینا باعث می شه یک اکوسیستم مسموم داشته باشیم.کسایی هم که حرفه ای هستند مجبورن برای موندن توی رقابت دست به چنین کارهایی بزنن. این می شه که فاتحه همه چیز خونده می شه و از اصل کار دور می شیم.

اگر هم یکی بیاد یک حرف درستی بزنه یا حتی سند از خود گوگل بیاره که یک عقیده ای غلطه، چیزی که توی پرشین تولز دیدم کاربر عادی اومده می گه من دیدم این طوری نیست !!!

توی سئو هیچ راه میانبری نیست. تضمینی نیست! چی رو فرد می خواد تضمین بده! همه چیز دست گوگل هست می خواد روی چیزی که گوگل به سختی اجازه درکش رو می ده به کسی تضمین بده! علت اینکه سایت ها خیلی زود توی لیست نتایج میان و زود هم می رن همین هست.

واقعا فرهنگ سازی نیازه !!!

بنمایه : http://vahidnameni.ir

درباره ی seonim

همچنین ببینید

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری

  سئو کلاه خاکستری سئو کلاه سفید به تمامی فعالیتهای مطابق با اصول و قوانین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *