آموزش وردپرس
خانه / سئو / بهینه سازی برای موتور جستجوی بینگ

بهینه سازی برای موتور جستجوی بینگ

bing-search-engine-optimization

بینگ یک موتور جستجوست که به تازگی وارد دنیای مجازی و اینترنت شده است و در حال حاضر اولین موتور جستجوی اینترنت در گوشی های موبایل بینگ است و کم کم تصمیم دارد به یکی از بزرگترین غولهای جستجوگر اینترنت تبدیل شود.بینگ ادعا دارد که پاسخی برای هر سوال دارد و به همین علت است که  در اين مقاله مي خواهيم به بررسي روشهاي بهينه سازي يك سايت براي بينگ بپردازيم…

تا ببينيم چه نکاتی به قرار گرفتن در صدر نتايج جستجوي اين تازه وارد اينترنتي كمك مي كند. و اگر شما هم يك وب سايت داريد خوب است که به این نكات توجه کنید.

میزان عمر دومين

ظاهرا یک از توجهات بينگ به میزان سن دامنه اينترنتي بسیار اهمیت مي دهد هر چه از زمان ثبت دامنه بیشتر گذشته باشد به اين تعبیر است كه صاحب آن تجربه بيشتري دارد بنابراين اگر بخواهيد در رده سایتهای محبوب بینگ باشید يك دامنه اينترنتي با عمر بالا را خريداري كنيد.

میزان محتوای تولیدی

همچنین بينگ به میزان حجم محتوای تولید شده و به نوع محتویات موجود در يك صفحه وب بيشتر از ديگر موتورهاي جستجو که تا حال حاضر فعالیت میکردند اهميت مي دهد. فكر مي كنم بد نباشد اگر كه مطالب شما شامل حداقل 300 كلمه باشد تا بتواند در سطر نتایج جستجو قرار بگیرید.

تيتر مناسب با مطلب

اگر تيتر انتخابی شما  با موضوع مطلبی که مربوط به آن مینویسید موتور جستجوی بینگ نتیجه ی خوبی کسب مي كند. بنابراين تلاش داشته باشید تيتر هايي بنويسيد كه در متن زیرین آن به صورت کوتاه و مفيد در مورد آن توضیح داده شود.

منبع : آرمان وب

درباره ی seonim

همچنین ببینید

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری

  سئو کلاه خاکستری سئو کلاه سفید به تمامی فعالیتهای مطابق با اصول و قوانین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *